🌹 МИ ПРАЦЮЄМО!!! 🌱 Якщо Ви до нас не додзвонились - у нас проблеми з електрикою ⚡ Будь ласка, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ нам ☎ пізніше і обов'язково напишіть на E-MAIL 📧 або в ВАЙБЕР 📲

Наша компанія в цифрах

"Флорамаркет "по праву займає значне місце серед компанії України, що пропонують асортимент фасованого та вагового насіння

Вже понад 10 років ми представляє нашу продукцію на насіннєвому ринку України. За ці роки ми придбали дуже суттєвий досвід і добру репутацію наших клієнтів.

Компанія "Флорамаркет" реалізує Вагове та Пакетоване насіння овочевих, зеленних культур і квітів в максимально широкому асортименті. Вся продукція сертифікована в Україні і відповідають стандартам для насіннєвої продукції. Компанія також приймає замовлення на фасоване та вагове насіння в асортименті замовника.

Наші зобов'язання

Пропонуючи потенційним клієнтам по всій Україні і за кордоном таку продукцію, як насіння овочів та квітів, ми чудово розуміємо нашу відповідальність за якість продукції! Насіння є запорукою майбутнього врожаю і від нашої роботи безпосередньо залежить результат вашої праці. Тому ми приймаємо на себе відповідальність і зобов'язання з контролю якості та забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів.

Наше бачення

“ Ми працюємо на насіннєвому ринку України вже понад 15 років і цей час дав нам можливість створити свій стиль виробництва і бачення проблем та їх рішень. Ми вибудовуємо систему пропозицій для ринку виходячи з вимог і побажань наших клієнтів і партнерів ...”

Софія Костянтинівна, Генеральний директор компанії "ФЛОРАМАРКЕТ"
Наші цінності Успішність нашої компанії можлива тільки завдяки тому, що ми дотримуємося декларованих нами стандартів і цінностей.

Відповідальність і контроль

Єдино можливою умовою для отримання 100% якісної продукції сільського господарства та квітництва є контроль якості починаючи з виробництва і зберігання насіння.

далі...

Партнерство & Сертифікація