🌹 МИ ПРАЦЮЄМО!!! 🌱 Якщо Ви до нас не додзвонились - у нас проблеми з електрикою ⚡ Будь ласка, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ нам ☎ пізніше і обов'язково напишіть на E-MAIL 📧 або в ВАЙБЕР 📲

Бланки для замовлення нашої продукції гуртом

  • УВАГА! Для замовлення пакетів по акції ВСЕ ПО 40 КОПІЙОК! завантажте спеціальний бланк "РОЗПРОДАЖ - ВСЕ ПО 40"НАТИСНІТЬ, ЩОБ СКАЧАТИ БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ АКЦІЙНОГО ПАКЕТУ ЗА 18 КОПІЙОК
• ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПО ГУРТОВИМ ЦІНАМ СУМА МАЄ СТАНОВИТИ БІЛЬШЕ 1000 ГРИВЕНЬ •

  Шановні клієнти та партнери! Якщо Ви плануєте придбати нашу продукцію і вже ознайомилися з НАТИСНІТЬ, ЩОБ ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ І ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРАВИЛАМИ РОБОТИ НАШОЇ КОМПАНІЇПРАВИЛАМИ ТА УМОВАМИ РОБОТИ компанії "ФЛОРАМАРКЕТ", Вам необхідно коректно заповнити та надіслати нам заявку на бажаний асортимент насіння і пакетів.

* Будь ласка, виберіть відповідний бланк для замовлення і дотримуйтесь інструкції

 Як правильно зробити замовлення на фасоване насіння. Інструкція:
Завантажте (скачайте на свій комп'ютер) бланк для замовлення насіння. Для цього натисніть на значок бланка для замовлення фасованого насіння (він розташований праворуч від цієї інструкції). Вам буде запропоновано зберегти файл у себе на комп'ютері. Виберіть для збереження зручне місце або папку (зазвичай це "Робочий стіл"). Бланки замовлення знаходяться в Можливо вам потрібна програма архіватор для розпакування архівуархівах "ZIP", тому перед заповненням вам необхідно розархівувати їх в папку або на робочий стіл. Після цього ви побачите файл fasovka_opt.xls. Клацніть по ньому, і відкриється додаток Excell. Детальна інструкція як заповнити потрібні графи знаходиться в самому файлі. Вам просто необхідно проставити кількість пакетів (крантне 10), яке ви хотіли б придбати. Дуже важливо ЯКЩО ВИ НЕ ЗБЕРЕЖЕТЕ ЗАПОВНЕНИЙ БЛАНК, то ми отримаємо ПУСТЕ ЗАМОВЛЕННЯ! Не забудьте натиснути "Ctrl+S"ЗБЕРЕГТИ ЗАПОВНЕНЕ ЗАМОВЛЕННЯ, натиснувши кнопку дискети або поєднання клавіш CTRL+S. Не забудьте також вписати в шапку замовлення ваші реквізити (П.І.Б. адресу доставки та контактні телефони). Заповнені замовлення необхідно відправити вкладенням на нашу електронну пошту info@floramarket.ua. Це все, ваше замовлення отримане, і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший термін для підтвердження та уточнення інформації. Про те, як оплатити замовлену продукцію і отримати її, читайте в розділах Купити насіння оптом по УкраїніОплата и Доставка насіння оптом по УкраїніДоставка.

 Для офоромленія замовлення на вагове насіння виконайте наступне:
Завантажте (скачайте на свій комп'ютер) бланк для замовлення насіння. Для цього натисніть на значок бланка для замовлення фасованих насіння (він розташований праворуч від цієї інструкції). Вам буде запропоновано зберегти файл у себе на комп'ютері. Виберіть для збереження зручне місце або папку (зазвичай це "Робочий стіл"). Бланки замовлення знаходяться в Можливо вам потрібна програма архіватор для розпакування архівуархівах "ZIP", тому перед заповненням вам необхідно розархівувати їх в папку або на робочий стіл. Після цього ви побачите файл ves.xls. Клацніть по ньому, і відкриється додаток Excell. Детальна інструкція як заповнити потрібні графи знаходиться в самому файлі. Вам просто необхідно проставити вага насіння, який ви плануєте придбати. Дуже важливо ЯКЩО ВИ НЕ ЗБЕРЕЖЕТЕ ЗАПОВНЕНИЙ БЛАНК, ТО МИ ОТРИМАЄМО ПУСТЕ ЗАМОВЛЕННЯ! Не забудьте натиснути "Ctrl+S"ЗБЕРЕГТИ ЗАПОВНЕНЕ ЗАМОВЛЕННЯ, натиснувши кнопку дискети або поєднання клавіш CTRL+S. Не забудьте також вписати в шапку замовлення ваші реквізити (П.І.Б. адресу доставки та контактні телефони). Заповнені замовлення необхідно відправити вкладенням на нашу електронну пошту info@floramarket.ua. Це все, ваше замовлення отримане, і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший термін для підтвердження та уточнення інформації. Про те, як оплатити замовлену продукцію і отримати її, читайте в розділах Купити насіння оптом по УкраїніОплата и Доставка насіння оптом по УкраїніДоставка.

 Щоб зробити і отримати замовлення на порожні пакети для насіння:
Завантажте (скачайте на свій комп'ютер) бланк для замовлення насіння. Для цього натисніть на значок бланка для замовлення фасованих насіння (він розташований праворуч від цієї інструкції). Вам буде запропоновано зберегти файл у себе на комп'ютері. Виберіть для збереження зручне місце або папку (зазвичай це "Робочий стіл"). Бланки замовлення знаходяться в Можливо вам потрібна програма архіватор для розпакування архівуархівах "ZIP", тому перед заповненням вам необхідно розархівувати їх в папку або на робочий стіл. Після цього ви побачите файл paket.xls. Клацніть по ньому, і відкриється додаток Excell. Детальна інструкція як заповнити потрібні графи знаходиться в самому файлі. Вам просто необхідно проставити кількість порожніх пакетів (кратне 100), яке ви хотіли б придбати. Дуже важливо ЯКЩО ВИ НЕ ЗБЕРЕЖЕТЕ ЗАПОВНЕНИЙ БЛАНК, ТО МИ ОТРИМАЄМО ПУСТЕ ЗАМОВЛЕННЯ! Не забудьте натиснути "Ctrl+S"ЗБЕРЕГТИ ЗАПОВНЕНЕ ЗАМОВЛЕННЯ, натиснувши кнопку дискети або поєднання клавіш CTRL+S. Не забудьте також вписати в шапку замовлення ваші реквізити (П.І.Б. адресу доставки та контактні телефони). Заповнені замовлення необхідно відправити вкладенням на нашу електронну пошту info@floramarket.ua. Це все, ваше замовлення отримане, і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший термін для підтвердження та уточнення інформації. Про те, як оплатити замовлену продукцію і отримати її, читайте в розділах Купити насіння оптом по УкраїніОплата и Доставка насіння оптом по УкраїніДоставка.

  • Детальну інформацію про оплату і доставкет по Україні читайте в розділах "ОПЛАТА" и  "ДОСТАВКА".
  • Ви можете отримати зразки продукції поштою. Для цього зробіть, будь ласка, запит на наш E-mail:  info@floramarket.ua