🌹 МИ ПРАЦЮЄМО!!! 🌱 Якщо Ви до нас не додзвонились - у нас проблеми з електрикою ⚡ Будь ласка, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ нам ☎ пізніше і обов'язково напишіть на E-MAIL 📧 або в ВАЙБЕР 📲

  Варіанти оплати продукції компанії

  Для зручності взаєморозрахунків з нашими клієнтами, ми підтримуємо кілька видів оплати продукції. Будь ласка, виберіть найбільш зручний і вигідний для вас варіант.

  * Будь-які, не вказаних нижче види взаєморозрахунків, повинні бути узгоджені заздалегідь з менеджером компанії.

 
Купити насіння овочів та квітів за готівку
 Готівкою в офісі компанії

Ви можете оплатити в нашому офісі за адресою проспект 40 річчя Жовтня 46/1 офіс 2-А. Оплата замовлень при "самовивозі" здійснюється при отриманні. Про готовність замовлення ви будете повідомлені по телефону.
  * Будь ласка, зв'яжіться з менеджером перед приїздом в наш офіс

 
Оплатити насіння оптом післяплатою
 Післяплатою при отриманні

Ви можете оплатити своє замовлення в момент отримання в офісі обраної вами служби доставки. Компанія - перевізник прийме вашу оплату і перешле її нам. Витрати на пересилання грошей (це в середньому 15-25 гривень) будуть включені у вартість вашого замовлення.
  * Уточнюйте заздалегідь вартість пересилки грошей перевізником

Купити пакети для насіння через Приватбанк
 Поповненням карти "Приватбанку"

Переказ коштів на картку "Приватбанку" ви можете здійснити в одному з його відділень, або скориставшись терміналом, встановленим в магазинах або торгових центрах. Також дуже зручно зробити переказ через систему "Приват 24". Комісія при даному виді оплати відсутня (ви сплачуєте точну вартість замовлення)
  * Реквізити карти банку ви отримаєте в СМС

Оплатити насіння овочів через банк Правекс
 Поповненням карти банку "Правекс"

Поповнити картку клієнта банку "Правекс" ви можете у відділеннях банку у вашому місті, або використовуючи термінали цього банку в зручному для Вас місці. Комісія при даному виді оплати відсутня (ви сплачуєте точну вартість замовлення).
  * Реквізити карти банку ви отримаєте в СМС

Оплатити насіння квітів через банк Аваль
 Поповненням картки банку "Аваль"

Ми також успішно працюємо через Райффайзен банк Аваль. Ви можете оплатити замовлені насіння і пакети переказом коштів на платіжну карту банку "Аваль". Також доступні переклади на картки банку через "Райффайзен ONLINE". Комісія при даному виді оплати відсутня (ви сплачуєте точну вартість замовлення).
  * Реквізити карти банку ви отримаєте в СМС