КАТАЛОГ НАСІННЯ - ПОШТОЮ

Зверніть увагу: Безкоштовний друкований каталог висилається
ТІЛЬКИ ОПТОВИМ ПОКУПЦЯМ З ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ!

  • Ви можете отримати наш ДРУКОВАНИЙ КАТАЛОГ насіння і наші ПРАЙСИ поштою.
  • Ми також надішлемо Вам ЗРАЗКИ порожніх пакетів для насіння для ознайомлення.
  • Кожен покупець отримує КОЛЬОРОВИЙ КАТАЛОГ з першим замовленням!


Каталог 'Насіння овочів та квітів' - продукція компанії Флора МаркетВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ КОЛЬОРОВИЙ КАТАЛОГ НАШОЇ КОМПАНІЇ У ФОРМАТІ "PDF". НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ НАСІННЯ І КВІТІВ 2024

  КОЖЕН СЕЗОН МИ ПОСИЛЕНО ПРАЦЮЄМ НАД ТИМ, ЩОБ ЗАПРОПОНУВАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ КРАЩУ ЯКІСТЬ І НАЙВИГІДНІШІ ДЛЯ ВАС ФІНАНСОВІ УМОВИ.
  І ми щиро сподіваємося, що у нас все виходить добре!

Наш асортимент - это Більше 1000 найменувань насіння усіх відомих в Україні сортів, а також максимально можливу кількість НОВИНОК вітчизняної та зарубіжної селекції. Ми пропонуємо вам пакетоване (у стандартних і "фермерських" пакетах) і вагове насіння овочів, квітів, прянощів і лікарських рослин.

"Флора Маркет" також виготовляє і реалізує Пакети для насіння в самому широкому асортименті. Пакети для насіння виготовляються в будь-якому дизайні за бажанням замовника (індивідуальні - від 3000 одного виду).

Це може бути корисним для вас

Навіть в умовах нестабільної економічної ситуації в країні компанія «ФЛОРАМАРКЕТ» зберігає ціни на насіння і пакети для насіння на максимально доступному рівні. Ми працюємо для досягнення нашої спільної вигоди і добробуту.


• ЗАПОВНІТЬ ЦЮ ФОРМУ:

  • Ваше заявка була успішно відправлена! •
Ми дуже скоро виконаємо ваше замовлення.
Будемо раді успішному співробітництву!